fbpx
FOTOBUDKA – FOTOLUSTRO NA HALLOWEEN

Data

Od kilku lat dość mocno w Polsce możemy zauważyć modę na Halloween. Osobiście z racji wykonywanego zawodu – uwielbiamy takie imprezy. Przebieranie się jest po prostu fajne, pozwala chociaż na jedną noc zapomnieć o otaczającym szarym świecie. Pomyślcie ile razy w ciągu roku, macie okazje żeby ubrać coś szalonego? Tutaj nie ma ograniczeń, możecie się ubrać śmiesznie, strasznie, głupio, za superbohaterów, za postacie z bajek…pomysłów jest od groma! Osobiście najbardziej chcielibyśmy zrobić imprezę przebieraną w stylu przebierz się za swojego kumpla/kumpelę. Zbieracie paczkę, która bardzo dobrze się zna, losujecie kto za kogo się przebiera, np. Wojtek przebiera się z Gośkę, a Gośka za Martę. Po pierwsze świetna zabawa, po drugie możemy zobaczyć jak nas widzą nasi znajomi 🙂 Pamiętajcie w tym temacie nie ma ograniczeń !

My natomiast ze swojej strony chcielibyśmy zaproponować Wam ofertę Halloweenową. W związku z tym, że na takiej imprezie wszyscy są przebrani, nie wymaga to od nas zabierania gadżetów 🙂 Dlatego proponujemy Wam:
– Pakiet 2h w cenie 700 zł (bez księgi i pendrive)
– Pakiet 3h w cenie 800 zł (gratis księga gości i pendrive)
– Pakiet 4h w cenie 900 zł
(gratis księga gości i pendrive)

UWAGA: promocja dotyczy imprezy przebierane tj. Halloween (25.10 – 10.11.2019). W innym terminie obowiązują ceny podstawowe z cennika.