Oferta dla Firm

Drodzy klienci,
prosimy o kontakt mailowy.
Przeprowadzimy z Państwem krótki wywiad i będziemy mogli przygotować odpowiednią ofertę w zależności od ilości gości, rodzaju imprezy, godzin imprezy i jej miejsca.

Przygotujemy specjalny szablon dla Państwa firmy, nasi graficy postarają się spełnić Państwa wizję. Szablon możemy wykonać na poważnie lub na śmiesznie w zaleźności od klimatu imprezy. Możemy umieścić na szablonie logo Państwa firmy, szczególne zdjęcie, które łączy Państwa firmę… możemy nawet wkleić zdjęcie Prezesa (oczywiście za jego zgodą 🙂 )

Zachowujemy pełną dyskrecję. Nie przechowujemy kopii Państwa zdjęć. Po zakończeniu usługi fotolustra zgrywamy wszystkie zdjęcia na PENDRIVE lub dysk i przy obecności przedstawiciela Państwa firmy całkowicie usuwamy wszystie zdjęcia z naszego komputera. Zdjęć nie wrzucamy na żaden portal społecznościowy, ani nie używamy ich do własnej reklamy.

Wystawiamy fakturę VAT na całą usługę. 
Stawka VAT 8% – usługa fotograficzna z przeniesieniem prawa własności na klienta

Przy stałej współpracy dajemy rabaty na każdą kolejną imprezę.

Każdy uczestnik imprezy otrzymuje BON RABATOWY -10%
do wykorzystania na nasze usługi w przyszłości

Możliwość wynajęcia nas na targi

Do współpracy zapraszamy firmy, przedszkola, szkoły, zakłady pracy. Działamy na terenie całego województwa śląskiego, opolskiego, małopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. Oczywiście, jeśli klient sobie życzy żeby przyjechać do Szczecina…przyjedziemy! 🙂