fbpx
Studniówka 2020 – fotobudka śląsk

Data

Studniówka Fotobudka Bytom Katowice

Dzisiaj wypada pierwszy dzień w szkole. Zapewne większość z Was nie jest z tego faktu zadowolona. Beztroskie wakacje szybko minęły ale pozostały wspaniałe wspomnienia. Duża część z Was będzie zadowolona, że ujrzy swoich znajomych, z którymi nie miało kontaktu przez okres wakacyjny. Wrzesień to raczej miesiąc przygotowawczy do tego co Was czeka przez kolejne miesiące. Jednak nie dla wszystkich, chociażby dla klas maturalnych, które będą musiały ostro od samego początku wziąć się do pracy. Niemniej bycie w ostatniej klasie nie jest takie złe. Nie zapominajcie, że czeka Was jedna z najwspanialszych szkolnych imprez – czyli STUDNIÓWKA. Jak sama nazwa wskazuje, jest to bal organizowany na 100 dni przed maturą. Najczęściej wypada ona w styczniu. Czasu jeszcze troszkę zostało.
Jednak już teraz chcielibyśmy Was zaprosić do skorzystania z naszej oferty na fotolustro, fotobudkę. Rodzaj imprezy jest bardzo wyjątkowy, dlatego też cała oprawa powinna być wyjątkowa. Nasze fotolustro idealnie wkomponuje się w klimat studniówkowy – pełna elegancja i szyk. Jesteśmy wstanie przyjechać z fotolustrem (fotobudka) na teren każdej uczelni znajdującej się na terenie Śląska, między innymi do Bytomia, Katowic, Chorzowa, Będzina, Czeladzi, Tarnowskich Gór, Rybnika, Wodzisławia, Jastrzębia, Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Sosnowa itd.

Całość oferty na fotobudkę znajdą państwo w zakładce: cennik . Są tam nasze standardowe oferty. Gdyby np. mieli Państwo dużo większą ilość godzin lub jakieś specjalne życzenia, zawsze warto skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić niezbędne szczegóły. Jesteśmy bardzo elastyczni co do cen! 🙂 Staramy się podejść do klienta indywidualnie. Poświęcimy Państwu tyle czasu ile będzie trzeba. Jesteśmy wstanie przyjechać na krótką prezentację i pokazać jakie możliwości posiada nasze fotolustro.

W przypadku stałej współpracy (np. corocznie organizowanej studniówki) możemy dać bardzo atrakcyjne rabaty.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Studniówka, fotobudka, fotolustro Katowice