fbpx

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszej oferty przygotowanej specjalnie pod sesję zdjęciowe w szkołach i przedszkolach.
https://kliszaniepeka.pl/2019/08/28/fotobudka-fotolustro-zamiast-sesji-zdjeciowej-w-przedszkolu/

Czym różni się ta oferta od standardowej?
Po pierwsze: cena jest bardziej atrakcyjna:
– Wariant mini: 450 zł (przy 20 dzieciach, koszt 20zł/osobę) grupa do 20 osób
– Wariant maxi: 600zł (przy 30 dzieciach, koszt 20 zł/osobę) grupa do 30 osób

Uwaga w przypadku, gdy klient zamówił wariant mini a dzieci jest więcej niż 20 – nie gwarantujemy, że każde z dzieci zdąży zrobić zdjęcie!

Po drugie: czas z fotobudką to 2h (wariant mini) 3h (wariant maxi) – doskonale wiemy, że małe dzieci mogą mieć problem ze skupieniem się, dlatego też ten czas jest wydłużony 🙂 Taki czas pozwoli na wykonanie kilku wydruków. W zasadzie jeśli każde z dzieci ma zrobione przynajmniej 2 ujęcia/zdjęcia (4 paski 5×15) to uznajemy, że sesja się udała 🙂 

Po trzecie:  format wydruku, mamy do wyboru dwa formaty: 5×15 (pasek) oraz 10×15(pocztówka). Pasek idealnie nadaje się do powieszenia na lodówkę i jest oczywiście drukowany w 2 kopiach (może ich być nawet 4, 6, 8 – wszystko do uzgodnienia ) więc można się podzielić z rodziną! 🙂

Po czwarte: wszystkie zdjęcia rodzice otrzymują również w formie elektronicznej. W każdej chwili można wydrukować w większej formie w dowolnym laboratorium fotograficznym.

Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa do kontaktu
Zapraszamy!
Zespół www.kliszaniepeka.pl

 

fotolustro bytom